На Львівщині, у Журавненському дитячому санаторії відновлять ремонтні роботи

КЗ ЛОР «Обласний дитячий протитуберкульозний санаторій «Журавно», який знаходиться на вул. Зеленій у смт. Журавно Стрийського району перепрофілювали та перейменували на КЗ ЛОР «Журавненський будинок підтриманого проживання психоневрологічного типу» 1 березня 2022 року. У санаторії є навчальний та спальний корпуси в яких можна буде розмістити приблизно 200 пацієнтів.

Реконструкцію розпочнуть у ІІІ кварталі 2023 року, інформує ЛОВА.

Сьогодні, 16 березня, начальник управління капітального будівництва Львівської ОВА Роман Калагурський спільно з заступником Романом Дулею провели виїзне обстеження будівлі обласного дитячого протитуберкульозного санаторію у смт. Журавно.

«Об’єкт збудували наприкінці 18 століття. За радянської влади в колишньому палаці Скшинських-Чарторийських обладнали протитуберкульозний санаторій. У 2004 році він сильно постраждав від пожежі, і сьогодні стоїть пусткою. Провівши огляд напівзруйнованого об’єкта та прилеглих до нього будівель, бачимо потребу в проведенні аварійно-відновлювальних робіт з метою збереження історичного вигляду забудови та відновлення роботи діючого санаторію. Плануємо розпочати будівельні роботи вже у ІІІ кварталі цього року», – підкреслив За словами начальника управління капітального будівництва Роман Калагурський.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: