На Львівщині протестували проти залучення в’язнів до роботи на шахті

Сьогодні у Соснівці група мешканців виступила проти ініціативи керівництва шахти «Надія» залучити до роботи підприємства людей, які відбувають покарання у місцях позбавлення волі.

Про це повідомило радіо Ехо Червонограда.

Радник директора шахти Надія Сергій Троцько розповів, що державне фінансування роботи шахти передбачено лише до вересня. Отож 357 осіб, які зараз працюють на шахті, можуть залишитись без роботи. Щоб зберегти роботу шахти, потрібно добувати вугілля, але працівників зараз нема.

Староста Ірина Харчук запевнила, що залучення в’язнів до роботи на шахті — це пілотний проєкт, профільне міністерство ще не надало згоди на його реалізацію.

Мешканці висловили обурення тим, що шахтарям не дали бронь і працівників шахти відправили на фронт. Вони також дивувались, що шукають нову робочу силу серед в’язнів, а не пропонують роботу мешканцям Соснівки. Звучали побоювання щодо загрози безпеці у місті.

Представники шахти запевнили, що протягом останнього часу лише двоє шахтарів з числа працюючих були скеровані в ЗСУ. Керівництво шахти постійно надає інформацію в Центри зайнятості щодо вільних робочих місць. Також вони наголосили на тому, що територія шахти — це закритий об’єкт, отож безпеці міста немає загрози.

Мешканці Соснівки збираються підняти це питання на черговій сесії Червоноградської міськради 4 травня.

Нагадаємо, влітку Львівська облрада разом з партнерами з німецького уряду розпочали проєкт з перетворорення шахт “Великомостівська” і “Надія” в промислове виробництво та об’єкт промислового туризму.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: