Home » Новини Львова » На Львівщині отруїлися туристи

На Львівщині отруїлися туристи

Група туристів, яка відпочивала у міні-готелі “Скеля” у Сколівському районі, звернулася за медичною допомогою із симптомами гострої кишкової інфекції.

Проте перевіряючих навіть з поліцією не пустили до готелю. Про це повідомляє ГУ Держпродспоживслужби у Львівській області, пише “Status quo”.

Згідно з повідомленням КЗ ЛОР “Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні” з 28 січня по 29 січня 2018 року за медичною допомогою із симптомами гострої кишкової інфекції звернулось 6 осіб, в тому числі 2-є дітей (віком 1-го та 4-х років), які відпочивали в с. Волосянка Сколівського району Львівської області та проживали у міні-готелі “Скеля”.

До лікувального закладу хворі звернулись тільки на третій день захворювання, проте погіршення стану здоров’я пов’язують після вживання їжі у готелі. Всі пацієнти мають стан середньої важкості.

На підставі наказу Головного управління Держпродспоживслужби у Львівській області від 28.01.17 р. № 96 здійснено вихід в готель “Скеля” ПП Приходько В.І. з метою розслідування ймовірних причини та умов виникнення спалаху гострої кишкової інфекції. Незважаючи на присутність представників Сколівського ВП Стрийського ВП ГУ Національної поліції України у Львівській області, комісію до перевірки даного об’єкту Приходьком В.І. не було допущено. Через це начальнику ГУ НП у Львівській області направлено листи “Про недопуск до проведення позапланового заходу”. Відповідні листи скеровано  в прокуратуру Львівської області та Голові ЛОДА.

Ситуація перебуває на контролі Головного Управління Держпродспоживслужби у Львівській області.

Цей допис уже прочитано 617 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: