На Львівщині махінатори нажили понад 400 тис. грн на будівництві школи.

Працівники Управління захисту економіки у Львівській області спільно з слідчими Яворівського відділу поліції та за процесуального керівництва Городоцької місцевої прокуратури викрили осіб, причетних до зловживання з бюджетними коштами, призначених на виготовлення проектно-кошторисної документації для будівництва загальноосвітньої школи.

Як встановили правоохоронці, у рамках виконання договору, проектною організацією впродовж 2010 та 2015 років проводилось розроблення проектно-кошторисної документації для будівництва середньої загальноосвітньої школи, а також коригування стадії «проект».  Про це повідомляє Galinfo.

Разом з тим встановлено, що розрахунок вартості проекту не відповідав фактично виконаним роботам. Загальне завищення вартості робіт по виготовленню проектної документації становить 441,7 тисяч гривень. Таким чином, були безпідставно виплачені кошти місцевого бюджету на вказану суму, що підтверджується відповідним висновком будівельно-технічної експертизи.

Службовим особам, які затверджували акти приймання робіт, з яких двоє – керівники проектної організації, було повідомлено про підозру у скоєнні кримінальних правопорушень, передбачених ч.1,2 ст.364 (зловживання службовим становищем), ч.2 ст.366 (службове підроблення), а також за ч.3 ст.190 (шахрайство, вчинене у великих розмірах) КК України.

За такі дії передбачено покарання – позбавлення волі на строк від трьох до шести років з позбавленням права обіймати певні  посади  чи  займатися  певною діяльністю  на  строк  до  трьох років, зі штрафом від п’ятисот до однієї  тисячі  неоподатковуваних мінімумів доходів громадян та зі спеціальною конфіскацією.

Обвинувальний акт скеровано на розгляд суду. Будівництво школи досі не розпочато

На Львівщині махінатори нажили понад 400 тис. грн на будівництві школи.

Цей допис уже прочитано 866 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: