Home » Новини Львова » На Львівщині для лелек будують єврооселі

На Львівщині для лелек будують єврооселі

Львівські енергетики будують “єврооселі” для лелек, що мають повернутися навесні. 

Про це повідомляє прес-служба ПрАТ “Львівобленерго”, пише  “Status quo”.

Ще 65 лелечих сімей на Львівщині цього року отримають нові “єврооселі”. Львівські енергетики продовжують встановлювати безпечні платформи під лелечі гнізда на опорах ліній електропередачі.

Бузьки полюбляють гніздитися на електричних стовпах, а це наражає лелечат і  дорослих птахів на небезпеку ураження струмом.Також  сусідство електромереж і лелечої домівки призводить до коротких замикань та перерв в електропостачанні споживачам. Тож, аби захисти і птахів, і електромережі з 2005 року ПрАТ “Львівобленерго” долучилося до міжнародної ініціативи “Захист білого лелеки”.

Традиційно енергетики працюють над облаштуванням помешкань для бузьків від осені до кінця березня —  часу, коли лелеки повертаються на батьківщину.

Цього року нові “єврооселі” отримають лелечі родини у Буському, Жовківському, Пустомитівському, Турківському, Золочівському, Сокальському, Яворівському, Перемишлянському, Городоцькому, Стрийському  та інших районах.

Загалом з 2005 по 2018 рік працівники ПрАТ “Львівобленерго” встановили майже 1400 безпечних платформ для лелек на опорах ліній електропередачі.

Цей допис уже прочитано 334 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: