На Львівщині жінка приховала COVID-19 і заразила лікарів. Відео

58-річна пацієнтка з села Глинськ, Львівської області, яка померла від COVID-19, приховувала від лікарів хворобу і тиждень провела в звичайній районній лікарні.

Після того як медики дізналися про діагноз, їм довелося самоізолюватись прямо на робочому місці, говориться в сюжеті “ПИТАНЬ НАДЗВИЧАЙНИХ новин”.

“Серед контактів були медичні співробітники: лікуючий лікар, медсестри. Також були санітарки, які прибирали в кімнаті. Також можливо заразилася жінка, яка лежала в палаті з хворої”, – повідомив заступник головного лікаря Жовківської районної лікарні Володимир Боровик.

Уже після смерті пацієнтки було встановлено, що хвора заразила мінімум двох лікарів. З’ясувалося, що померла раніше зустрічалася з родичкою, що приїхала з Італії.

Крім того, в селі Рудному під Львовом закрили на карантин сімейну амбулаторію, де обслуговувалися шість тисяч чоловік. Медики вважають, що сімейний лікар заразилася від літньої жінки, яка померла в інфекційній лікарні. В амбулаторії COVID-19 підтвердили у чотирьох лікарів.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

 

Цей допис уже прочитано 333 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: