Home » Новини Львова » На Львівщині затримали податківця, який змушував підприємця купити партію контрафактного алкоголю

На Львівщині затримали податківця, який змушував підприємця купити партію контрафактного алкоголю

Як повідомили у Держбюро розслідувань, зловмисник змусив місцевого підприємця придбати тисячу пляшок горілки з підробленими акцизними марками для їх подальшої реалізації.

6 жовтня, слідчі теруправління Державного бюро розслідувань, розташованого у місті Львові, затримали начальника відділу одного з районних управлінь Головного управління Державної податкової служби у Львівській області за вимагання та одержання неправомірної вигоди від підприємця.

За попередньою інформацією: податківець змушував підприємця купити 1000 пляшок горілки  з підробленими акцизними марками на суму 51 тис. грн для подальшої реалізації. Крім цього, він отримав 300 доларів США неправомірної вигоди від того ж підприємця за не створення перешкод  у його діяльності, пов’язаній з реалізацією алкогольної продукції.

Відбулося: затримання податківця в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання неправомірної вигоди.

На Львівщині затримали податківця, який змушував підприємця купити партію контрафактного алкоголю

Вилучено:

– неправомірну вигоду в сумі 51 тис. грн  та 300 доларів США;

– 50 ящиків алкогольних напоїв, тютюнові вироби невідомого походження та грошові кошти в сумі 5 тис. доларів США, 1000 злотих та понад 12 тис. грн.

Важливо: слідчі ДБР перевіряють причетність інших службових осіб ГУ Державної податкової служби у Львівській області до вказаної протиправної діяльності.

Цей допис уже прочитано 56 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: