Home » Новини Львова » На Львівщині засудили чоловіка

На Львівщині засудили чоловіка

На Львівщині суд засудив до року обмеження волі чоловіка, який систематично ображав дружину, принижував та виганяв з дому. 

 Про це стало відомо з Єдиного державного реєстру судових рішень. 

Водночас потерпіла погодилась на звільнення чоловіка від відбування призначеного покарання.

В судовому рішенні приводяться два випадки домашнього насильства, які сталися у травні 2019 року. Чоловік у себе вдома нецензурно ображав дружину, шарпав її за одяг і руки, штовхав, погрожував фізичною розправою, кілька разів плюнув у обличчя та виганяв з дому, внаслідок чого потерпіла вимушено покинула місце свого проживання.

Такі дії кваліфіковані як домашнє насильство, тобто умисне систематичне вчинення фізичного і психологічного насильства щодо подружжя, що призвело до фізичних і психологічних страждань, та погіршення якості життя потерпілої, тобто злочин, передбачений ст. 126-1 КК України.

26.06.2019 року між підозрюваним та потерпілою укладено угоду про примирення. Сторони узгодили покарання у виді обмеження волі строком в 1 рік зі звільненням від відбування покарання з іспитовим строком у 1 рік.

2 липня 2019 року Червоноградський міський суд Львівської області затвердив укладену угоду та призначив покарання у виді обмеження волі строком в 1 рік, проте звільнив від відбування призначеного покарання з випробуванням на рік.

Цей допис уже прочитано 71 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: