На Львівщині виявили звалище відпрацьованих ртутних ламп

Днями неподалік райцентру городок у колишньому вапняному карє’рі виявили скопище відпрацьованих люмінесцентних ламп. Про це у фейсбук повідомив Олег Божик.

«Ми отримали повідомлення, за межами міста виявили велику кількість таких ламп. Прибули на місце події. Викликали поліцію. Окрім ламп, там знайдено багато шматків тканини. Лампи поки там. І тепер треба виділяти кошти з міського бюджету на те, аби прибули сертифіковані спеціалісти і утилізували ті лампи», –  прокоментував ІП «Діло» Олег Божик, провідний спеціаліст відділу містобудування, архітектури та ЖКГ Городоцької міськради.

За попередніми даними, можливо, лампи вивезла якась із швейних фабрик.

“Усі люмінесцентні лампи містять ртуть (у дозах від 40 до 70 мг), яка є отруйною речовиною і відносяться до I класу небезпеки для навколишнього середовища. Ця доза може заподіяти шкоду здоров’ю, якщо лампа розбилася. Якщо постійно піддаватися згубному впливові пари ртуті, то вона буде накопичуватися в організмі людини, шкодячи здоров’ю”, – коментує Божик.

На Львівщині виявили звалище відпрацьованих ртутних ламп На Львівщині виявили звалище відпрацьованих ртутних ламп На Львівщині виявили звалище відпрацьованих ртутних ламп

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 150 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: