Home » Кримінал » На Львівщині викрили незаконне відчуження землі

На Львівщині викрили незаконне відчуження землі

За скоєння цього злочину передбачене покарання у вигляді  позбавленням волі на строк від двох до п’яти років.

Про це повідомляє відділ комунікації поліції Львівської області.

Колишній голова однієї із сільрад Турківщини затвердив документацію із землеустрою щодо передачі у власність для ведення сільського господарства земельної ділянки площею у 0,2449 га в Карпатському регіоні.

«Як встановили правоохоронці, ця ділянка знаходиться за межами населеного пункту та, згідно із вимогами земельного законодавства,  могла надаватись у власність лише відповідним органом виконавчої влади, а не місцевого самоврядування. Тож в порушення вимог Земельного Кодексу України вона була безпідставно вилучена з державної власності та надана у приватне користування. За оцінками експертів ринкова вартість ділянки становить 340,9 тис. гривень», – повідомили у поліції.

Колишньому голові сільради повідомлено про підозру у скоєнні правопорушення, передбаченого ч. 2 ст. 367 Кримінального кодексу України (службова недбалість).

За скоєння цього злочину передбачене покарання у вигляді  позбавленням волі на строк від двох до п’яти  років  з  позбавленням  права  обіймати  певні посади чи займатися певною  діяльністю на строк до трьох  років  та  зі  штрафом  від  двохсот  п’ятдесяти   до  семисот  п’ятдесяти  неоподатковуваних  мінімумів  доходів громадян або без такого.

Цей допис уже прочитано 115 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: