Home » Новини Львова » На Львівщині відбудеться християнський вишкільний табір “Захисник”

На Львівщині відбудеться християнський вишкільний табір “Захисник”

З 17 по 27 липня на території Національного природнього парку “Сколівські Бескиди” вже четвертий рік поспіль відбудеться християнський військово-вишкільний табір “Захисник”.

Про це проінформували у прес-службі ЛОДА.

Метою табору “Захисник” є духовна, моральна, фізична та інтелектуальна підготовка молоді до можливого виконання нею військового обов’язку перед Українською державою в лавах Збройних Сил та інших силових структур України.

Особливістю табору є поєднання принципів християнського та військового виховання, яке базується на традиційному вченні Церкви про воїнів-християн як захисників та служителів миру, правди та справедливості.

“Табір “Захисник” – це не просто фізичний вишкіл, це місце, де Бог збирає різні дари: до нас приїжджають спортсмени, фокусники, майбутні програмісти, семінаристи, художники, музиканти, студенти військових закладів – де всі вони стають одним – спільнотою, в якій кожен може зростати, навчитися відповідати за себе і один за одного. І що найважливіше, “Захисник” має стати  місцем,  де молоді люди мають зустріти Бога, і навіть у екстремальних та важких ситуаціях зрозуміти, що Бог є поруч”- о. Ростсилав Височан, комендант табору, військовий капелан.

Захід відбувається за підтримки департаменту внутрішньої та інформаційної політики Львівської облдержадміністрації.

Організаторами табору є ЛОМГО “Українська молодь – Христові”, департамент душпастирства силових структур України УГКЦ, та ГСПО “Тризуб” ім. Степана Бандери.

Контактна особа: комендант табору  – о. Ростислав Височан, тел.: 0689530696.

Цей допис уже прочитано 106 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: