Home » Новини Львова » На Львівщині став доступним додаток “Саморятівник”, який передбачає швидкий пошук людей.

На Львівщині став доступним додаток “Саморятівник”, який передбачає швидкий пошук людей.

Натиснувши кнопку в спеціальному додатку, відправляється автоматично сформоване повідомлення близьким та рідним, а також при потребі у відповідні служби.

На Львівщині став доступним додаток "Саморятівник", який передбачає швидкий пошук людей.

Асоціація гірських провідників «Ровінь» запустила мобільний додаток «Саморятівник», метою є підвищення рівня безпеки громадян Львівщини, в тому числі і дітей за допомогою сучасних методів та технологій для швидкого інформування та оперативного реагування на надзвичайні події, – про це повідомляє прес-служба Львівської ОДА.

Програма передбачає швидкий пошук людей, зокрема, дітей, які загубилися на місцевості (ліс, гори, мегаполіси). Якщо особа загубилася чи їй стало погано (ногу підвернула, не може самостійно пересуватися по лісі, тощо) натиснувши кнопку в спеціальному додатку, відправляє автоматично сформоване повідомлення близьким та рідним, а також при потребі у відповідні служби (101, 102, 103, 112) в один клік.

Мобільний додаток фіксує та надсилає точні координати особи різними способами (sms, viber, e-mail, тощо). Маючи координати людини, її дуже легко знайти службам та своєчасно надати необхідну допомогу, – повідомляє ЛОДА.

Після отримання сигналу від потерпілого, спецслужби можуть йому зателефонувати для з’ясування обставин. Передбачена можливість автоматичної публікації сигналу «SOS» від потерпілого на його сторінці у “Facebook”, щоб його небайдужі друзі допомогли спецслужбам у пошуках.

Важливим є те, що сигнал може відправлятися з не тільки через оператора мобільного зв’язку, а й через включений на телефоні GPS.

Фото: news.bigmir.net

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 119 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: