Home » Новини Львова » На Львівщині розпочалися військові навчання за стандартами НАТО

На Львівщині розпочалися військові навчання за стандартами НАТО

Бійці 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади тренуються в межах багатонаціональної тренувальної групи «JMTG-U».

Про це повідомили у Міністерстві оборони України.

«Військовослужбовці цієї бригади мають великий бойовий досвід. Зокрема весною цього року вони дали відсіч ворогу, забезпечивши безперешкодне волевиявлення для мешканців Луганської області під час виборів Президента України», – повідомили у Міністерстві оборони.

Командир одного з батальйонів 10-ї окремої гірсько-штурмової бригади Максим зазначив:

«Нам є чим поділитися з західними партнерами. Гадаю, в нас вийде організувати чітку взаємодію. І мети навчань буде досягнуто.

«Часу розслаблятися для ротаційного українського підрозділу не буде, оскільки курс планували американські інструктори із 101-ї десантно-штуромової дивізії «Клекотливі Орли» та колеги із Канади, Данії та Польщі. Тривалість курсу «JMTG-U» збільшено через підготовку всієї бригади до трьох місяців», – також додали у Міністерстві оборони.

Курс відбуватиметься на 100% за стандартом НАТО (робота штабів, процес прийняття рішень, радіозв’язок). В програмі – курс виживання, снайперська боротьба, форсування річок, протидія диверсійним групам; для артилеристів – стрільба із закритих позицій (навичка особливо важлива для бойових дій в гірській місцевості).

Ведення боїв у місті, відбуватимуться на єдиному в Україні тренувальному комплексі, який стовідсотково імітує житловий квартал міста.

На Львівщині розпочалися військові навчання за стандартами НАТО

Цей допис уже прочитано 40 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: