На Львівщині продезінфікували храми (ФОТО)

У Львівській області надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію у населених пунктах.

Про це сьогодні, 17 квітня, повідомляє пресслужба Головного управління ДСНС України у Львівській області.

“З метою недопущення поширення коронавірусу на території Львівської області, надзвичайники продовжують проводити дезінфекцію на вулицях міст та селищ, а також у багатоквартирних житлових будинках”, – йдеться у повідомленні.

Так, 16 квітня в м. Стрий проведено дезінфекцію хлорним розчином вулиць Ленкавського, С. Стрільців, Коссака, Сковороди, Вокзальна, О. Степанівни, Красівського, Грабовецька, Дрогобицька, Успенська, Добрівлянська. Також мікрорайон: «Зваричі», «Новий Світ», «Помірки» та вулиць центральної частини міста.

Цього ж дня м.Дрогобич проведено дезінфекцію дезінфікуючим розчином вулиць Трускавецька, Мазепи, Грушевського. Осмомисла, Гончарська, Музична, площа Замкова гора, площа Стефаника. Також оброблено територію ринку, супермаркету, залізничного вокзалу та автостанції міста.

В м.Турка проведено дезінфекцію 2% хлорним розчином 3-х автобусних зупинок в м. Турка, під’їздів житлових будинків та території шкіл на вулицях Молодіжна, І. Франка, Стуса та пл. Ринок.

Також проведено дезінфекцію стерілізуючим розчином «Дезосепт Форте» в м.Борислав культових споруд і вулиць С.Бандери, Шевченка, Потік, В.Великого, Коваліва, Озерна, Зелена, Весняна, Дрогобицька, Куліша та в с. Попелі Дрогобицького району на вул. І.Франка, Сонячна, Довжанська.

Проведено дезінфекцію хлорним розчином «Бладінас 300» в 3-х населених пунктах Стрийського району а саме: с.Довге на вулицях Франка, Шевченка, Хмельницького також в с. Станків на вулицях С.Стрільців, І.Мазепи, В.Великого і в с.Фалиш на вулицях С.Стрільців, Л.Українки, Сагайдачного.

Також в м.Ходорів Жидачівського району проведено дезінфекцію розчином «Біохлор» вулиць. Франка, Шевченка, Хмельницького; Привокзальна, Героїв Майдану.

  • На Львівщині  продезінфікували храми (ФОТО)
  • На Львівщині  продезінфікували храми (ФОТО)
  • На Львівщині  продезінфікували храми (ФОТО)
  • На Львівщині  продезінфікували храми (ФОТО)
  • На Львівщині  продезінфікували храми (ФОТО)

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 93 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: