Home » Новини Львова » На Львівщині поглумилися над банером Небесній Сотні

На Львівщині поглумилися над банером Небесній Сотні

Сьогодні, 9 травня, у місті Соснівка, що на Львівщині, невідомі познущалися над банером із світлинами Героїв Небесної Сотні. Про це повідомляє «Львівська мануфактура новин».

Міський голова Соснівки Ірина Харчук розповідає, що напередодні зловмисники знущалися над банером 14 жовтня, до того – також перед Днем пам’яті та примирення минулого року. 

«Банер з фотографіями загиблих на Майдані у нас був розгорнутий в Парку відпочинку. Це людна частина міста. Там все облагороджено, люди часто ходять стежками парку до залізничного вокзалу. О 23 годині в тому місті ще проходив патруль, все було гаразд. Хтось вибрав час, коли ніхто не бачить, зрізав із металевих стовпців банер і забрав. З якою метою це робиться – невідомо.», – розповідає міський голова Соснівки Ірина Харчук.

До речі, у Парку відпочинку, де був розміщений банер Небесній Сотні, поруч є ще стели і монумент Борцям за волю України і Степанові Бандері. Міський голова каже, що раніше над цими пам’ятними знаками також глумилися.

«Викрадали прапори синьо-жовті і червоно-чорні. А одного разу монумент Бандері залили фарбою. Правда, до наступного дня, коли мали відбуватися заходи, фарба змилася сама», – каже міський голова.

ФОТО: Львівська мануфактура новин

На Львівщині поглумилися над банером Небесній Сотні        На Львівщині поглумилися над банером Небесній Сотні

Цей допис уже прочитано 200 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: