Home » Новини Львова » На Львівщині невідомий підстрелив бездомного собаку

На Львівщині невідомий підстрелив бездомного собаку

Вчора, 2 грудня, у мікрорайоні вулиці Авіаційної (колишнє військове містечко біля с. Черляни Городоцького району) невідомий підстрелив бездомного собаку.
На Львівщині невідомий підстрелив бездомного собаку

Про це повідомила Аня Успенська у Facebook-групі «Все про Городок».

«Щоб усі знали, які нелюди живуть поруч із нами. Сьогодні близько 10 години у Черлянах, було підстрелено собаку, який жив собі, нікого не чіпав. А ні,…. зачепив легенько одну собаку, за що поплатився можливістю ходити!!!! постріл в хребет…купа крові…. Пес не відчуває задніх лап… А його любили, годували, піклувалися… До речі, куля є, заява буде!!!!», – написала Аня Успенська.

На Львівщині невідомий підстрелив бездомного собаку

Кульове поранення. Скріншот з опублікованого відео

Згодом вона додала, що володіє інформацією про те, хто стріляв.

«Виявляється, що нікого таки не зачепив!!! А для розваги!!!! З вікна, а потім бігав, питав!! Людино, в тебе ж діти, як ти будеш їм в очі дивитися????? І попередній чорний теж твоя робота!!!», – написала Аня Успенська.

Місцеві кличуть цю собаку Лесик, за ним доглядали люди, поруч з якими він жив. Собака живий, однак потребує операції.

«Лесик у ветеринарній клініці. Зробили рентген. В Лесика роздроблений хребець, шматочками хребця задітий спинний мозок. Лікар сказав, що можна оперувати, але ймовірність, що операція буде успішною, – 2-3%. Якщо не оперувати, то він буде інвалідом з великою кількістю витікаючих наслідків. Не знаю правильне рішення чи ні, але його будуть оперувати. Я просто не уявляю як собака, яка все життя була гіперактивною, зможе доживати, не рухаючись», – повідомила особа, яка зараз доглядає за собакою.

У коментарях можна знайти реквізити рахунку для допомоги собаці. А саме: 5168 7573 8036 1198  – карта приватбанку Руслан Завалій.

Роман Завалій у тій же групі «Все про Городок» поширив допис про те, щоб свідки злочину надали всю інформацію поліції.

«Небайдужі розшукують “мисливця” на собак! Сьогодні зранку у Черлянах, був поранений собака, усі його називають Лесиком – Собака “з людським серцем”, котрого люблять діти та дорослі, піклуючить у різний спосіб. Стан собаки відразу після поранення є у відео на сторінці, нижче…», – написав він.

Нагадаємо, якщо ви побачили, що хтось знущається над твариною, слід відразу викликати поліцію. Правоохоронці зобов’язані відреагувати на виклик. Посилатися треба на Закон «Про захист тварин від жорстокого поводження». Пише Діло

Цей допис уже прочитано 899 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: