Home » Новини Львова » На Львівщині митники знайшли у жіночій сумочці клапани до вертолітних двигунів

На Львівщині митники знайшли у жіночій сумочці клапани до вертолітних двигунів

Працівники Галицької митниці Держмитслужби виявили 8 редукторних клапанів до вертолітних двигунів. Їх намагались ввезти з Республіки Польщі місцеві жителі.

Про це повідомили у преслужбі Галицької митниці.

 На Львівщині митники знайшли у жіночій сумочці клапани до вертолітних двигунів На Львівщині митники знайшли у жіночій сумочці клапани до вертолітних двигунів 

На Львівщині митники знайшли у жіночій сумочці клапани до вертолітних двигунів

У пункті пропуску «Краківець-Корчова» водій легкового автомобіля обрав смугу руху «зелений коридор». Однак під час візуального огляду авто  у працівників  митниці  виникла підозра про приховування товару. Авто скерували на поглиблений огляд.

Там у багажному відділенні, в  автомобільній аптечці, під медикаментами виявили три  деталі до вертолітних двигунів. Згодом, у сумочці жінки, яка перебувала в авто як пасажир, виявили ще п’ять таких предметів.

Для подальшого з’ясування обставин правопорушення проінформовано правоохоронні органи. Переміщення таких товарів  підлягає державному експортному контролю. За порушення встановленого порядку здійснення міжнародних передач товарів, що підлягають державному експортному контролю, передбачено відповідальність за  ст.  333 ККУ.

Цей допис уже прочитано 175 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: