Home » Новини Львова » На Львівщині митники вилучили контрабанду одягу

На Львівщині митники вилучили контрабанду одягу

У пункт пропуску «Краковець – Корчова» з Польщі прибули два вантажні автомобілі під керуванням мешканців Львівщини.

Про це повідомляє прес-служба ДФС у Львівській області.

Під час письмового декларування один із водіїв повідомив митникам про відсутність у нього будь-яких товарів. Однак під час огляду транспортного засобу на спальному місці в кабіні було виявлено п’ять поліетиленових мішків нового одягу, зокрема 344 одиниці джинсів та безрукавок.

В іншій машині митники знайшли майже 200 пар джинсів.

На Львівщині митники вилучили контрабанду одягу

Водій заявив, що перевозить одяг, проте не вказав його кількості та вартості, оскільки йому про це не відомо, адже він не є власником товару, а отримав його від невідомої особи, яка попросила перевезти цей товар через митний кордон України.

У пункті пропуску «Шегині – Медика» громадянин Молдови транзитом через територію України в Молдову переміщував згідно з поданими товаросупровідними документами одяг, що був у використанні, виробництва ЄС і додаткові речі до нього вагою одну тонну загальною вартістю 7 900 Євро.

Проте митники здійснили повний огляд вантажу і виявили, що насправді везуть товар з етикетками без ознак зношеності.

На Львівщині митники вилучили контрабанду одягу

У цьому випадку керівник компанії-відправника товару як підставу для його переміщення подав документи, що містять неправдиві відомості щодо найменування, ціни та вартості.

«Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого частиною 1 статті 483 Митного кодексу України. В усіх випадках товар вилучено. Справжню його вартість буде встановлено додатково. Справи скерують до суду», – повідомили у ДФС.

На Львівщині митники вилучили контрабанду одягу

Цей допис уже прочитано 24 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: