Home » Кримінал » На Львівщині митники вилучили автомобіль вартістю майже два мільйони гривень

На Львівщині митники вилучили автомобіль вартістю майже два мільйони гривень

Чоловік знизив вартість автомобіля «Mercedes-Benz» «S500Е» 2017 року випуску та намагався провезти його через кордон.

Про це повідомляє прес-служба ДФС України у Львівській області.

У зону митного контролю міжнародного пункту «Шегині – Медика» чоловік з Польщі до України намагався у транспортному засобі з причепом, де знаходився «Mercedes-Benz» «S500Е» 2017 року випуску, перевезти автомобіль через кордон.

«До митного оформлення та митного контролю громадянин подав інвойс на суму 35 тисяч євро, а також договір про виконання робіт, що дає право на транспортування транспортного засобу «Mercedes-Benz» моделі «S500Е» для громадянки в місто Одесу», – повідомили у ДФС.

Під час перевірки документів митники запідозрили у правдивості відомостей щодо вартості автомобіля. Митники вирішили перевірити законність ввезення транспортного засобу, тому скерували запит до польської сторони.

Як виявилось, вартість відповідно до експортної митної декларації Республіки Польща 70 000 євро, що згідно з курсом НБУ становить 1 970 457,44 грн. на дату ввезення.

«Так, громадянин України подав органу доходів і зборів підроблені документи чи такі, що містять неправдиві дані щодо ціни транспортного засобу. Дії чоловіка мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ст. 483 ч. 1 Митного кодексу України. Транспортний засіб вилучено. Справу скерують до суду», – також додали у ДФС.

На Львівщині митники вилучили автомобіль вартістю майже два мільйони гривень

Цей допис уже прочитано 356 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: