Home » Новини Львова » На Львівщині мешканці скаржаться на шахрая у військовій формі

На Львівщині мешканці скаржаться на шахрая у військовій формі

У Новояворівську, що на Львівщині, юнак у військовій формі видає себе за строковика та розповідаючи жалісливу історію, видурює у людей гроші.

Про це у фейсбуці повідомив користувач Володимир Магдесюк.

«Підійшов до мене поблизу супермаркета. Запитався спершу, чи орієнтуюся я в місцевості, чи не підкажу, як краще дістатися Львова. Начебто йому терміново потрібно на Вінниччину, у місто Калинівка. Там, начебто, в лікарню потрапив хтось із його близьких родичів – чи то мати, чи брат. На очах сльози, каже, що бракує грошей – 175 грн на квиток», – йдеться у дописі.

«Я без зволікань дав хлопцю 200 грн. Він був дуже емоційний, тиснув на жалість», – каже Володимир Магдесюк.

«Отримавши гроші хлопець, не подякувавши, пішов. А через кілька днів помітив його біля під’їзду. Підходить до мене, не впізнав одразу, а як зрозумів, що я його знаю, одразу кинувся навтьоки», – повідомляє ошуканий громадянин.

На вигляд хлопцю 18-19 років. За словами чоловіка, на військовій формі шахрая не було жодних нашивок. А сам він був злегка непоголений, що не властиво для строковиків.

«Не так жаль тих грошей, скільки боюся, що через таких от шахраїв люди втратять довіру до військових», – додає Володимир Магдесюк.

Цей допис уже прочитано 68 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: