Home » Новини Львова » На Львівщині медики й досі незабезпеченні транспортом

На Львівщині медики й досі незабезпеченні транспортом

Чиновники з Оперативного штабу боротьби з коронавірусом при Львівській облдержадміністрації не виконують обіцянок.

“Пройшло сім днів з моменту, коли заступник директора Львівської обласної інфекційної лікарні Ігор Берник повідомив про потребу доїзду на роботу і додому їхніх медпрацівників, які надають необхідну допомогу пацієнтам з підозрою на коронавірус.
Пройшло 5 днів з моменту, коли голова Громадської ради при Львівській ОДА Андрій Болюбаш сконтактувався із заступником голови ЛОДА Тарасом Гренем, який пообіцяв надати транспорт для медперсоналу. Пройшло 2 дні, як Ми повідомили про бездіяльність чиновників ЛОДА у цій проблемі”, – йдеться у повідомленні.

За цей період було не надано транспортних засобів для транспортування медиків на роботу і додому, не було також закуплено для цього палива.

“Тарас Грень не дотримується обіцянок? Він має важливіші справи, аніж допомога влади у довезені людей, які цінною власного здоров’я стоять на передовій протидії COVID-19? Можливо заступник голови ЛОДА неефективно працює?

Нагадаємо, якщо чиновники забули, саме від роботи лікарів та медперсоналу зараз, в умовах карантину та надзвичайної ситуації, залежить майбутнє наше та наших дітей. Тому Ми вимагаємо в обласної та міської влади негайно організувати щоденний, безкоштовний, а головне адресний довіз медиків на роботу і назад. У цей складний період – це Ваш прямий та першочерговий обов’язок. Відповідні звернення надсилаємо в Офіс Президента України, Кабінет Міністрів України та Львівська обласна державна адміністрація”, – йдеться у повідомленні.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

 

Цей допис уже прочитано 47 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: