Home » Новини Львова » На Львівщині місяць поліція проводила комісійний огляд доріг: ДЕТАЛІ

На Львівщині місяць поліція проводила комісійний огляд доріг: ДЕТАЛІ

Патрульна поліція завершила комісійний огляд доріг, залізничних переїздів та снігоприбиральної техніки. Комісійний огляд тривав впродовж жовтня. За цей час спеціальна комісія разом з поліцейськими відділу безпеки дорожнього руху обстежила вулично-шляхову мережу Львова й області та виявила ряд недоліків.

На Львівщині місяць поліція проводила комісійний огляд доріг: ДЕТАЛІ На Львівщині місяць поліція проводила комісійний огляд доріг: ДЕТАЛІ На Львівщині місяць поліція проводила комісійний огляд доріг: ДЕТАЛІ
Під час перевірки готовності до осінньо-зимового періоду керівникам дорожніх та комунальних організацій видано 39 обов’язкових до виконання приписів щодо усунення виявлених недоліків. До адміністративної відповідальності за незадовільне утримання вулично-дорожньої мережі притягнуто 39 посадових осіб, з них 18 керівників дорожніх, 15 керівників комунальних та 6 залізничних організацій.

На Львівщині місяць поліція проводила комісійний огляд доріг: ДЕТАЛІ

Сподіваємося, що служби, відповідальні за утримання доріг, зроблять все можливе для того, аби поїздки стали максимально безпечними й комфортними. Повідомляє Патрульна поліція Львівської області.

Цей допис уже прочитано 51 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: