Home » Новини Львова » На Львівщині мільйонером “Лото-Забава” став ветеран АТО

На Львівщині мільйонером “Лото-Забава” став ветеран АТО

7 липня 2019 року ведучі державної лотереї “Лото-Забава” – Лариса Руснак і Анатолій Гнатюк – урочисто вітали нового почесного учасника “КЛУБУ МІЛЬЙОНЕРІВ “М.С.Л.” – Віталія Марича з Львівщини, ветерана АТО, який три роки боронив Україну на Сході.

Про це повідомляє TSN.UA

Омріяну суму з шістьма нулями Віталію пощастило виграти 17 березня 2019 року, під час розіграшу 1023-го тиражу “Лото-Забава”. 
Разом із сертифікатом Віталій Марич отримав у подарунок від оператора державних лотерей “М.С.Л.” ексклюзивну програму – “Два дні з життя мільйонера”, яка включає безліч розваг, серед яких: участь у прямому ефірі телешоу, відвідування статусних столичних ресторанів, проживання у готелі, збудованому за кошти від лотерей, білосніжний лімузин і VIP-екскурсію визначними місцями Києва.

В майбутньому виграні гроші Віталій Марич планує витратити на придбання власного будинку та автомобіля. Переможець переконаний, щоб мрії здійснювалися, треба в них вірити і удача обов’язково прийде. Саме тому він радить усім гравцям “Лото-Забава” не здаватися, продовжувати грати та вірити у свою фортуну. 

Цей допис уже прочитано 150 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: