Home » Новини Львова » На Львівщині люди бідкаються через закинуту будівлю

На Львівщині люди бідкаються через закинуту будівлю

У Червонограді покинутий та занедбаний 10-поверховий гуртожиток на вул. Львівській, перетворився на страшне місце, особливо небезпечне для дітей та підлітків, які приходять сюди розважатись.

Про це написала ‎Лілія Нагірна‎ у Facebook на сторінці Підслухано в Червонограді.

“Міська влада відкрила новий Колізей у нашому місті (гуртожиток біля корпусу колишнього училища на вул.Львівській ), мало того, що це страшне місце – 10 поверховий будинок, без будь якої огорожі, вже без вікон і дверей, з відкритою! шахтою ліфта, де жили і бомжі, і цигани, і наркомани і просто діти без нагляду, з виходом на дах, де проводять час підліткові компанії, навіть ходять і скачуть по парапету і перехиляються, з бутилками алкоголю в руках…, роблять селфі і не тільки і т. і… Знаю, що люди викликають поліцію, але наряд ще ні разу не приїжджав!!!”, – пише автор повідомлення.

Лілія Нагірна повідомляє, що міська влада на чолі з мером прекрасно знають про це місце і протягом свого владарювання нічого не зробили, щоб закрити, законсервувати, замурувати,  закласти цеглою нижні вікна і двері, всі входи в цю будівлю.

Також автор стверджує, що останнім часом тут ще і з’являються компанії, які бавляться у пейнтбол годинами (стріляють кулями з фарбою ), а також стріляють з пневматичної зброї або і з іншої, доводилось чути вечорами дуже гучні постріли.

Цей допис уже прочитано 188 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: