Home » Новини Львова » На Львівщині кожне четверте підприємство працює у сфері внутрішньої торгівлі

На Львівщині кожне четверте підприємство працює у сфері внутрішньої торгівлі

Підприємства оптової та роздрібної торгівлі займають чільне місце в економіці Львівської області.

За результатами 2018 року майже кожне четверте підприємство з числа тих, що займаються підприємницькою діяльністю, функціонувало у внутрішній торгівлі, на них припало більше третини (37,9%) реалізованої продукції (робіт, послуг). У цій сфері працював кожен п’ятий працівник, зайнятий у господарстві області.

Про це повідомили в ГУ статистики у Львівській області.

Оборот роздрібної торгівлі, що включає роздрібний товарооборот підприємств і фізичних осіб-підприємців, основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля, становив 57,8 млрд.грн і відносно 2017 року збільшився за порівнянними цінами на 5,3%. Приріст обсягу обороту роздрібної торгівлі в області торік був менший за загальнодержавний показник на 0,9 в.п., за цим показником область посіла 15-е місце.За обсягом обороту роздрібної торгівлі Львівщину випередили м. Київ, Дніпропетровська, Харківська, Одеська, Київська області. За цим показником серед регіонів України область посіла 6-те місце, а її частка в обсязі обороту роздрібної торгівлі України залишилась на рівні 2017 року і становила 6,2%.

Середньомісячний обсяг продажу товарів у роздрібній торгівлі області з розрахунку на одну особу населення становив у 2018 році 1908 грн (у 2017 році – 1692 грн). В Україні середньомісячний обсяг продажу товарів у роздрібній торгівлі з розрахунку на одну особу склав 1835 грн. Серед регіонів України Львівська область за цим показником посіла 6-те місце (після м.Києва, Київської, Одеської, Харківської, Дніпропетровської областей).

Обсяг роздрібного товарообороту підприємств, основним видом діяльності яких є роздрібна торгівля, у 2018 році становив 42,9 млрд.грн (74,3% від обороту роздрібної торгівлі), що на 8,6% більше відносно рівня 2017 року.

(В Україні оборот роздрібної торгівлі відносно 2017 року зріс на 6,2% і становив 930,6 млрд грн).

Цей допис уже прочитано 116 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: