Home » Новини Львова » На Літній університет до Львова приїдуть десятки іноземних студентів

На Літній університет до Львова приїдуть десятки іноземних студентів

В рамках проекту «AEGEE-Lviv» до Львова на літній університет завітають 25 студентів з різних куточків світу, аби по-новому відкрити для себе українську культуру та поділитись враженнями за кордоном.

Цьогорічний літній університет у Львові триватиме з 2 по 13 серпня. Це одна з наймасштабніших подій, яку організовують саме для молоді. Summer Universities (Літній університет) – унікальний міжнародний літній табір-проект, який успішно проходить в AEGEE більше 20-ти років. Студенти об’єднуються в групи, в яких, протягом певного часу, кожен матиме змогу вивчати традиції та культуру інших країн. Спираючись на вподобання учасників, кожен літній табір має різну тематику, а також різний маршрут подорожі.

«Цьогорічна тема для нашого літнього університету – екстримальні види спорту. Це продовження минулорічної теми, адже вона однаково дуже сподобалась нашим організаторам та учасникам. Ми проведемо Літній університет у трьох містах України. Спочатку учасники приїдуть до Львова, а пізніше в Одесу. Далі їх зустрічатиме Яремче. Ми хочемо показати Україну і Львів, зокрема, з іншого боку» –  розповідає головний організатор Літнього університету Софія Шмигель.

За словами Софії, студентам дуже подобається в Україні, тому вони залюбки приїжджають сюди знову і знову.

На учасників Літнього університету чекає чимало  екстримальних видів спорту, які кожному подарують незабутні відчуття адреналіну. У Львові студенти займатимуться вейкбордингом, кататимуться на роликах, а також стрибатимуть з 34-метрової висоти в чашу стадіону «Арена Львів». Після роуп-джампінгу учасники продовжать займатись екстримом в Одесі та Карпатах. Тут на них чекає каякінг, катання на надувних гірках та квадроциклах, політ на тролейній переправі над водоспадом у Яремче. Окрім цього учасникам Літнього університету проведуть майстер-клас з приготування вареників.

Як зазначив президент громадської організації «AEGEE-Lviv» Руслан Квітневий, саме завдяки таким напів формальним заходам молодь у всьому світі вчиться кооперуватися та зближуватися.

Загалом, у Європі проведуть 57 Літніх університетів.
У Львові учасниками заходу стануть 25 активних студентів з різних країн, серед яких Іспанія, Італія, Хорватія, Сербія, Республіка Македонія, Німеччина, Нідерланди та Румунія.

Організатори зізнаються, що Літній університет – це чудова можливість для студентів, які прагнуть відвідати іншу країну, дізнатись про її традиції, знайти активних та веселих друзів з-за кордону, вдосконалити свої знання англійської та інших іноземних мов.

На Літній університет до Львова приїдуть десятки іноземних студентів

Ілона Орнат, журналіст Lemberg News

Цей допис уже прочитано 65 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: