Home » Новини Львова » На кількох будинках знесуть надбудови

На кількох будинках знесуть надбудови

Минулого тижня відбулися зустрічі за участю заступника міського голови Львова з питань розвитку Андрія Москаленка та власників конструкцій на будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беринди, 3.

 Власники погоджуються з необхідністю демонтажу цих об’єктів, повідомили у прес-службі мерії.

Як підкреслив власник дерев’яної конструкції в будинку на вул. Беринди, 3, близько року обмірковується можливість її зміни через протікання.

“На встановлення дерев’яної конструкції на вул. Беринди, 3 є всі дозвільні документи відповідних інстанцій. Також зареєстроване право власності. За власний кошт у цьому будинку я поміняв дах та відреставрував карнизи. Однак, вже близько року почав роздумувати про можливість замінити цю конструкцію через протікання. Планую це зробити до кінця року. Зараз шукаю технічні рішення для такої можливості”, – розповів власник.

Також досягнуто домовленості з власником скляної надбудови на вул. Чупринки, 62 про добровільний демонтаж конструкції.

Нагадаємо, питання скляної та дерев’яної конструкцій в будинках на вул. Чупринки, 62 та вул. Беренди, 3 було розглянуто під час минулого засідання сесії Львівської міської ради. Як підкреслив міський голова Львова, схожа ситуація була з надбудовую в центральній частині міста на будівлі “Гранд Готелю”. Однак власник з розумінням поставився і демонтував скляну надбудову.

Цей допис уже прочитано 362 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: