Home » Новини Львова » На Дорошенка встановлять нові дорожні знаки

На Дорошенка встановлять нові дорожні знаки

Поки реорганізований рух на вул. Дорошенка не почне діяти, знаки будуть закритими.

фото: Твое Misto

У межах реорганізації руху на вулиці Дорошенка, у Львові почали встановлювати нові дорожні знаки. Зокрема вздовж трамвайних колій на проспекті Свободи встановили знак-попередження про зміни схеми руху (5.64).

Як розповів голова Галицької РА Андрій Зозуля, сьогодні почали встановлювати знаки, що стосуються зупинки транспорту, яку в суботу, 21 липня, перенесуть ближче до проспекту Свободи.

«У цілому система запрацює пізніше, оскільки ще треба переналаштувати світлофори. Тому якщо й встановлять ті знаки, які стосуватимуться реорганізації загалом, то вони поки що будуть закриті», — сказав Андрій Зозуля.

Натомість  керівник відділу стійких транспортних систем ЛКП «Львівавтодор» Павло Сирватка у коментарі повідомив, що наразі очікують поставки світлофорів з-за кордону.

«Все перехрестя Дорошенка, Беринди, Свободи і Коперника — це один великий німецький світлофорний об’єкт і, відповідно, частини до нього також потрібно закуповувати за кордоном. Тож ми ще чекаємо поставки обладнання. На це може піти кілька тижнів», — розповів Павло Сирватка.

Згідно з новою схемою, автомобілі рухатимуться по вулиці Гнатюка, далі — Університетською та Словацького в напрямку Головної пошти. У напрямку до центру, як і раніше, їхатимуть по вулиці Коперника. Також лишиться доступним проїзд із вул. Ліста до Костюшка через Банківську. Крім цього, трамвайні зупинки перенесли ближче до просп. Свободи.

Джерело: ТвоеМisto  

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: