Home » Новини України » На Донеччині розкрили схеми «відмивання» грошей на 3 млрд гривень

На Донеччині розкрили схеми «відмивання» грошей на 3 млрд гривень

Схеми по «відмиванню» нелегальних доходів на суму 3 млрд гривень розкрили працівники податкової служби в Донецькій області за січень-листопад поточного року, – повідомляє прес-служба ГУ ДПС в регіоні.

За інформацією управління з боротьби з відмиванням доходів, одержаних злочинним шляхом, ГУ ДПС в Донецькій області за 11 місяців 2019 складено 69 матеріалів з ознаками кримінальних правопорушень на загальну суму збитків, завданих державі в розмірі 3 млрд гривень. З них 16 правопорушень у сфері контролю за державними закупівлями на суму понад 170 млн гривень.

При проведенні перевірок працівниками податкової служби Донеччини виявлено цілий «букет» різних фактів відмивання доходів, одержаних злочинним шляхом – це і фінансові операції, пов’язані з присвоєнням, розтратою майна або заволодіння ним шляхом зловживання службовим становищем, і ухилення від сплати податків, та службове підроблення фінансових документів тощо.

Всі матеріали по проведеним перевіркам передані в правоохоронні органи для прийняття рішення згідно з Кримінальним Кодексом України.

В даний час за результатами розгляду зазначених матеріалів внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань правоохоронними органами відомості про 18 кримінальних правопорушень і 61 матеріал був приєднаний до кримінальних проваджень.

З початку року в рамках порушених кримінальних проваджень податківцями вилучено грошових коштів на 5,4 млн гривень, бюджету відшкодовано збитки в сумі 24,4 млн гривень.

Цей допис уже прочитано 74 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: