Home » Новини Львова » На базі відпочинку у Карпатах на дівчину напав ведмідь.

На базі відпочинку у Карпатах на дівчину напав ведмідь.

Дівчина закликає допомогти їй з лікуванням та поширити інформацію про нелегальне утримання тварин на базі.

На базі відпочинку у Карпатах на дівчину напав ведмідь.

Мешканка Львівщини стала жертвою ведмедя. Про випадок потерпіла Катерина Бридун повідомила на своїй сторінці у мережі “Facebook”, – пише “Форпост Львів”.

“Друзі, зі мною трапилася така історія, що якби вона не мала таких сумних причин і драматичних наслідків, то могла би стати однією з моїх шалених пригод. Але в результаті потребую вашої допомоги, для якої змушена подати номер своєї картки 4149439001845878 Бридун Катерина Ярославівна”, – йдеться у дописі Катерини.

Катерина розповіла, що разом з друзями зупинилися на базі «Християна» в с. Голошино, що на Верховинщині. Стверджує, що по території бази вільно гуляються лисиці, а в малеьнкій, погано огородженій клітці, утримувався ведмідь. Коли Катерина з подругою підійшли до клітки, щоб сфотографувати ведмедя та поширити інформацію про умови його утримання, ведмідь накинувся на Катерину і потягнув у клітку.

“Завдяки Насті, що була поруч та відтягувала мене, і глибокій молитві в середині, я зараз жива… У цій всій ситуації у мене декілька цілей: відновитися і реабілітуватися, врятувати звірів, і змусити власників бази відповідати за ситуацію”, – пише дівчина.

На базі відпочинку у Карпатах на дівчину напав ведмідь.

Зручніше читати новини з телефону? Підписуйся на наш Телеграм!

Цей допис уже прочитано 74 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflake snowflakeWordpress balloons powered by nksnow
%d блогерам подобається це: