На автошляхах Львівщини поліцейські проводять комплексні профілактичні заходи

Для зменшення кількості дорожньо-транспортних пригод, а також кількості травмованих та загиблих, правоохоронці провели ретельний аналіз стану автомобільних доріг Львівщини з визначенням місць конфентрації ДТП, їх причин та наслідків. З врахуванням результатів цього аналізу збільшено кількість екіпажів поліції, задіяних до нагляду за безпекою дорожнього руху. Інформує поліція у Львівській області.

Правоохоронці виявляють випадки порушення водіями вимог Правил дорожнього руху, приділяючи особливу увагу, зокрема, керуванню транспортними засобами у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, порушення водіями швидкісного режиму, правил проїзду перехресть, пішохідних переходів, а також правил щодо користування ременями безпеки та мотошоломами, правил перевезення пасажирів, зокрема дітей, тощо.

Підвищену увагу поліцейські приділяють виявленню порушень Правил дорожнього руху водіями двоколісних транспортних засобів – мотоциклів, скутерів та велосипедів.

Від початку року на автодорогах Львівщини сталось 4155 дорожньо-транспортних пригод, 656 з яких – з потерпілими. Внаслідок цих ДТП 104 особи загинули та 880 були травмовані.

Правоохоронці закликають усіх учасників дорожнього руху ретельно дотримуватись вимог Правил дорожньогог руху, бути уважними та обережними, керуючи транспортними засобами, а також взаємоввічливими та толерантними один до одного.

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 93 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: