Home » Новини Львова » На 27 річницю Незалежності України готують найбільший в історії парад

На 27 річницю Незалежності України готують найбільший в історії парад

Цьогоріч в параді вперше візьмуть участь 24 підрозділи ЗСУ, Держприкордонслужби, СБУ, Нацгвардії, ДСНС, Нацполіції та інших силових підрозділів, які виконують завдання з охорони й оборони країни.

До Дня незалежності України в цьому році відбудеться один з найбільших військових парадів, у ньому візьмуть участь 4,5 тисячі військових і 250 одиниць техніки. Про це повідомив міністр оборони України Степан Полторак на брифінгу під час репетиції військового параду в Києві у вівторок, 7 серпня.

“На майдані Незалежності відбудеться військовий парад. Він є надзвичайно потужним, більшим, ніж були в минулі роки, присвячений 27-й річниці незалежності України, а також 100-річчю відродження державності України. Всього в параді бере участь 4500 військовослужбовців”, – сказав він.
Полторак звернув увагу на те, що в цьому році вперше в параді візьмуть участь 24 підрозділи ЗСУ, Держприкордонслужби, СБУ, Нацгвардії, ДСНС, Нацполіції та інших силових підрозділів, які виконують завдання з охорони й оборони країни.
Окрім того, найближчим часом буде вирішене питання участі у військовому параді Військово-морських сил України.
“Ми відпрацьовуємо різні варіанти. І наші Військово-повітряні сили готові до будь-яких дій, вони треновані, добре підготовлені. Але рішення буде прийматися найближчим часом по військово-повітряному компоненту”, – сказав міністр.
3 серпня в Києві на злітній смузі авіаційного заводу ім. Антонова відбулася перша репетиція військового параду до 27-річчя Дня незалежності України.
Джерело: Кореспондент.net
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: