Home » Новини Львова » “Ініціюю позапланову перевірку у поліції”: Ірина Діденко взяла під контроль поліцію Львівщини

“Ініціюю позапланову перевірку у поліції”: Ірина Діденко взяла під контроль поліцію Львівщини

Прокурор Львівської області Ірина Діденко дала завдання своїм підлеглим перевірити, як працівники поліції Львівщини дотримуються вимог кримінального та кримінально-процесуального законодавства при внесенні до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомостей про вчинені кримінальні правопорушення. Про це вона повідомила на своїй сторінці у соцмережі.

“Ініціюю позапланову перевірку у поліції. Під час перевірки вивчатиметься наскільки своєчасно та повно поліцейські вносять до Єдиного реєстру досудових розслідувань відомості про вчинені на території Львівської області злочини. Нова система оцінки роботи правоохоронців, зокрема, поліції має орієнтуватися на Закон та права людей, а не на відомчу статистику”, – пише вона.

Так, за словами Ірини Діденко, дотримання вище перелічених вимог перебуває на постійному контролі у прокурора області. Тому всі територіальні підрозділи поліції перевірять. А про порушення повідомлять 12 грудня. Пише SYLA NEWS

Раніше Lemberg News Info публікував “Керівник слідства Львівської області дає вказівки підлеглим не вносити негатив у ЄРДР”

Цей допис уже прочитано 101 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: