Home » Новини Львова » “Ні продажу української землі!”- аграрії протестують біля ЛОДА

“Ні продажу української землі!”- аграрії протестують біля ЛОДА

Сьогодні львівські аграрії, фермери, представники різних агроспілок вчергове висловили свій протест проти зняття мораторію на продаж українських земель.

"Ні продажу української землі!"- аграрії протестують біля ЛОДА

Для того, аби влада зрозуміла серйозність їхніх намірів, селяни приїхали на віче до Львівської обласної державної адміністрації на своїх тракторах. Як повідомив ІА Syla.news один з організаторів Остап Стахів, мета віче – донести до влади позицію селян.

“Ми – проти продажу української землі. Ми не можемо говорити про продаж землі поки в країні йде війна і не повернутий Крим. Також потрібно встановити закони оббігу землі такі як є в Канаді, Ізраїлі або у Великобританії. Та дати можливість розвиватися дрібному та середньому фермерству в Україні, – наголосив він.

Нагадаємо, комітет Верховної Ради України з питань аграрної та земельної політики підтримав проект закону авторства Миколи Сольського, яким дозволяється в одні руки юридичним, фізичним особам та іноземцям 210 тисяч гектарів. На засідання комітету запросили тільки депутатів від фракції  «Слуга народу». Наступного ж тижня у Верховній Раді розпочнеться сесійний тиждень. Під час якого депутати від «Слуги народу» мають намір прийняти цей законопроект за основу. Саме тому українські аграрії висловлюють свою позицію ще до того, як депутати почнуть тиснути на кнопки голосування.

Цей допис уже прочитано 62 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: