Home » Новини Львова » “Ніхто нікого не здав, жодної капітуляції немає”, – Маркіян Мальський

“Ніхто нікого не здав, жодної капітуляції немає”, – Маркіян Мальський

Маркіян Мальський вважає, що погодження формули Штайнмаєра щодо виборів на окупованому Донбасі не означає капітуляції України.

Про це сьогодні на позачерговій сесії Львівської обласної ради заявив голова Львівської ОДА Маркіян Мальський.

“Ніхто нікого не здав, жодної капітуляції немає. Повірте, є багато сил, які мріють на сьогоднішній день розділити Україну. Війну з Росією перетворити на громадянську війну. Від цього ми ослабнемо з вами, а ворог виграє. Ніяких виборів під дулом кулеметів не буде. Закон про особливий порядок місцевого самоврядування буде новий, його розроблятиме парламент в тісній взаємодії з суспільством” – наголосив Маркіян Мальський.

За його словами, остаточно формула врегулювання конфлікту на Донбасі буде визначена на зустрічі в Нормандському форматі.

Я вважаю, що сьогоднішнє звернення (щодо недопущення капітуляції України у російсько-українській війні – ред.) є передчасним” – додав Мальський.

Зазначимо, сьогодні Львівська обласна рада розглядає заяву щодо неприпустимості відведення Збройних Сил України від меж тимчасово окупованих територій у Донецькій та Луганській областях та проведення виборів на тимчасово окупованих територіях. Пишуть Варіанти

Цей допис уже прочитано 186 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: