Home » Новини України » МВС України закупить вітчизняні літаки

МВС України закупить вітчизняні літаки

Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков сказав, що відомство планує закупити в державного підприємства “Антонов” дев’ять літаків Ан-178 для ДСНС і чотири – для Нацгвардії. 
8 жовтня в Києві під час відкриття міжнародної спеціалізованої виставки “Зброя та безпека” міністр внутрішніх справ Арсен Аваков підписав із державним підприємством “Антонов” меморандум про закупівлю 13 літаків, повідомила пресслужба МВС.

“Зараз ми підписали попередні домовленості про постачання для системи МВС Ан-178. Це український красень, який уперше буде поставлятися в Україні. Дев’ять літаків будуть працювати на потреби ДСНС, ще чотири – використовуватимуться Нацгвардією”, – розповів Аваков.

МВС України закупить вітчизняні літаки

Він додав, що ДСНС будуть використовувати літаки, зокрема, для гасіння пожеж. Нацгвардія перевозитиме ними вантажі й особовий склад.

У відомстві додали, що перевага цих літаків для ДСНС у тому, що вони багатофункціональні, тобто пожежний літак можна швидко переобладнати в медико-евакуаційний, вантажний чи транспортний. Окремо планують установлення системи пожежогасіння контейнерного типу, яка генеруватиме маленькі водні “бомби”.

Ан-178 – український близько магістральний військово-транспортний турбореактивний літак вантажопідйомністю 15–18 т. Його презентували 16 квітня 2015 року на заводі “Антонов”. Він може працювати за різних погодних і кліматичних умов, зокрема за високих температур і вологості; базуватися на аеродромах із різною якістю покриття злітно-посадкових смуг. Середня ціна одного літака становить $ 40 млн. 
МВС України закупить вітчизняні літаки МВС України закупить вітчизняні літаки

Цей допис уже прочитано 46 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: