Мостиський суд розгляне справу “Юлії Тимошенко”.

2-го листопада суд розглядатиме адміністративний протокол про незаконний перетин головою фракції “Всеукраїнське об’єднання “Батьківщина” у Верховній Раді Юлією Тимошенко державного кордону в пункті пропуску “Шегині”.

Про це повідомляє Депо Львів.

Судове засідання відбудеться о 12:00. Суддею призначено Юрія Білоуса.

Раніше саме цей суддя оштрафував колишнього Президента Грузії, лідера партії “Рух нових сил” Міхеіла Саакашвілі на 3,4 тис. гривень за незаконний перетин кордону. 10-го вересня Саакашвілі та його прихильники прорвали кордон правоохоронців і пройшли на територію України через пункт пропуску “Шегині”. Тоді Генпрокурор Юрій Луценко заявив, що третій президент Грузії Міхеіл Саакашвілі не буде заарештований та екстрадований за те, що перетнув кордон України, їдучи з Польщі, з порушенням порядку. Разом з тим, ті з його прихильників, які при цьому застосовували насилля до прикордонників, мають бути покарані 7 роками ув’язнення, вважає генпрокурор, – повідомляли ZAXID.NET.

У постанові Мостиського районного суду Львівської області від 22.09.2017 р. зазначено, що Міхаель Саакашвілі разом із групою осіб здійснив незаконний перетин державного кордону України  в Україну без дозволу відповідних органів влади, чим порушив ст.9 Закону України «Про Державний кордон України», згідно з якою  порушенням державного кордону України є перетинання його будь-якими технічними або іншими засобами без відповідного на те дозволу чи з порушенням встановленого порядку. Частина 2 ст. 204-1 КУпАП передбачає адміністративну відповідальність за перетинання або спробу перетинання державного кордону України будь-яким способом поза пунктами пропуску через державний кордон України або в пунктах пропуску через державний кордон України без відповідних документів або за документами, що містять недостовірні відомості про особу, чи без дозволу відповідних органів влади, вчинене групою осіб. Суб’єктом такого правопорушення може бути громадянин України, іноземець або особа без громадянства. 

З текстом постанови стосовно визнання Міхаеля Саакашвілі винним у порушенні ч. 2 ст. 204-1 КУпАП можна ознайомитися в Єдиному державному реєстрі судових рішень.

Фото: РИА Новости

Цей допис уже прочитано 914 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: