Home » Новини Львова » Міський голова Львова запропонував діаспорцям українське громадянство

Міський голова Львова запропонував діаспорцям українське громадянство

Міський голова Львова Андрій Садовий запропонував давати українське громадянство українській діаспорі.

Цю ідею Андрій Садовий озвучив під час зустрічей в Нью-Йорку з лідерами української громади міста в Українському інституті, кредитній спілці “Самопоміч”, а також в Українському музеї на відкритій зустрічі з українцями Нью-Йорка, інформує прес-служба ЛМР.

«Дуже багато українців в світі продовжують жити справами України, допомагати своїй країні. Я не розумію, чому ми не можемо надавати їм громадянство. Всі українці світу мають мати право на це. Виняток мусить становити лише факт наявності другого громадянства країни-агресора», – поділився ідеєю мер Львова Андрій Садовий.

Під час зустрічі з громадою Нью-Йорка місцеві активісти також поцікавились думкою Андрія Садового щодо останніх подій в Києві, де відбулась силова зачистка наметового містечка протестувальників під Верховною Радою.

“Люди мають право на протест. Цей пікет з’явився з чіткими вимогами – нове виборче законодавство, антикорупційний суд і позбавлення недоторканності. Це нормальні вимоги патріотів України. Коли я побачив, як цих людей, які пройшли війну, бачили смерть і самі готові були померти за Україну, б’ють і ставлять на коліна – я таке ніколи не зможу забути і пробачити», – заявив Андрій Садовий.

Упродовж 4-8 березня мер Львова вирушає до Вашингтона, де разом з віце-спікером Оксаною Сироїд, головою фракції Об’єднання “Самопоміч” у Верховній Раді Олегом Березюком та народним депутатом Сергієм Кіралем проведе серію зустрічей з представниками американської влади та аналітичних установ.

Цей допис уже прочитано 389 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: