Home » Новини Львова » Міськрада виділила 100 тисяч на Монумент слави у Львові

Міськрада виділила 100 тисяч на Монумент слави у Львові

Ці кошти передбачені на оплату робіт із огородження Монументу слави.

Про це йдеться у розпорядженні міського голови Львова Андрія Садового №379 від 27 липня 2018 року.

Андрій Садовий розпорядився виділити з бюджету розвитку Львова 112 617,40 грн на Монумент слави.

“Управлінню фінансів департаменту фінансової політики провести фінансування за рахунок коштів бюджету розвитку міського бюджету м. Львова в сумі 112 617,40 грн Галицькій районній адміністрації “, – йдеться у документі.

Ці кошти передбачені на роботи з обгородження Монументу бойової слави радянських збройних сил, щоб уникнути аварійних ситуацій на вул. Стрийській у Львові.

Контроль за виконанням даного розпорядження покладено на заступника міського голови з фінансово-економічних питань Геннадія Васьківа.

Міськрада виділила 100 тисяч на Монумент слави у Львові

Нагадаємо, наприкінці квітня у місті  розпочали огородження Монументу Слави через її аварійний стан. Львівські депутати виділили на це 400 000 грн, а ще раніше міськрада дозволила демонтувати стелу із Монументу Слави та передати її до музею “Територія терору”. Додамо, у травні місто уже виділяло 200 тис грн на роботи, тоді ж міськрада й заявила, що наразі не може демонтувати стелу Монументу Слави через складність робіт.

У Львові неодноразово піднімали питання щодо демонтажу Монументу Слави ще з 2014 року. У лютому цього року пам’ятник розмалювали і демонтували деякі елементи.

Джерело: Варіанти

Цей допис уже прочитано 375 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: