Міська рада спростовує інформацію про відсутність лікарів на Різдво в лікарні швидкої допомоги.

Раніше громадські активісти повідомляли, що 7-го січня у лікарні відсутній медичний персонал, а палати набиті хворими.

“У Львівській міській комунальній лікарні швидкої допомоги, що на Миколайчука,9,  на Різдво відсутній медичний персонал, а палати набиті хворими. Про це розповіла громадська активістка, голова Громадської ради при СБУ, Галина Янко. Бабця громадської активістки занедужала на Різдво і потрапила до лікарні на Топольній. За словами Галини Янко, в лікарні відсутні усі лікарі, медсестри не перевірять стан хворих. «У відділенні невролгії немає жодного лікаря. Неможливо добратися до медсестер, ані до кого. У лікарні порожньо, а палати битком… Так склалося, що бабуся з інсультом в лікарні, а лікарів немає. Різдво. Людина, яка мала би отримати, як мінімум, консультацію,  вона цього отримати тут не зможе. Якби біля хворих не чергували їхні рідні, то смертність просто зашкалювала б», – таку інформацію опублікував 7-го січня по обіді Львівський портал.

Після цього, менш, ніж за дві години, прес-центр Львівської міської ради повідомив про належну роботу медичного персоналу лікарні швидкої допомоги на Миколайчука:

“По місту Львова ургентно чергують клінічна лікарня швидкої медичної допомоги, клінічні 8-ма та дитяча міські лікарні, які цілодобово приймають хворих. Як повідомили в міському управлінні охорони здоров’я, за минулу добу в лікарню швидкої допомоги звернулося 104 особи, з них 37 осіб було госпіталізовано. В неврологічне відділення лікарні за минулу добу госпіталізовано 8 осіб, і тут лікується 71 пацієнт. Загалом, станом на ранок в лікарні лікується 620 пацієнтів, допомогу надають 33 лікарів. У кожному відділені чергує лікар, який робить обхід усіх пацієнтів, а також чергує середній та молодший персонал”, – йдеться у повідомленні прес-центру.

Прес-центр також наводить коментар начальника міського управління охорони здоров’я Володимира Зуба, який зазначив, що лікарня швидкої медичної допомоги у Львові – єдина лікарня у Львівській області, яка надає широкий спектр допомоги всім, хто цього потребує, в будь-який час доби.

«Жодна лікарня в усій Львівській області немає таких можливостей по наданні такого широкого спектру допомоги. Зокрема, в цій лікарні цілодобово працюють не менше 30 лікарів різного фаху, комп’ютерний томограф, ангіограф, рентген-кабінет, кабінет УЗД, лабораторія тощо. Лікарня безвідмовно надає будь-яку допомогу усім, хто її потребує, щоденно, і в будь-який час доби», – зазначає Володимир Зуб.

Фото: emergency-hospital.lviv.ua

Цей допис уже прочитано 967 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: