Міненергетики готує на Львівщині політичну провокацію проти Зеленського

Міністерство енергетики України планує призначити директором ДП «Львіввугілля» колишнього керівника цього підприємства часів сумнозвісного Януковича Миколу Клюку.

Політичний експерт Володимир Цибулько також написав про це: «Війна  підняла ціни на вугілля та зробила високою ціну державної корупції, що змусило міністра Галущенка поступово змінювати керівництво і шукати нових людей, із професіоналів, які будуть налагоджувати і збільшувати видобуток на шахтах підприємства. Прийшов час на призначення і нового директора ДП «Львівугілля», пише Leopolis.news.

Зараз керує ДП «Львіввугілля» виконувач обов’язків Олег Акімов, який перебуває в цьому статусі виконувача обов’язками п’ять років, а по закону мав би бути лише два місяці.

І ось коли здавалося б міністр вирішив таки навести порядок на цьому ДП, з’явилась інформація, що на посаду директора ДП «Львіввугілля» Офіс президента лобіює колишнього керівника цього підприємства, часів сумнозвісного Януковича, Миколу Клюку. Тобто «схематозники» від Юри Єнакієвського не вилазять з ОП і роблять все можливе аби пропихнути «свого» директора.

Хто такий Микола Клюка. Він більшість свого професійного життя працював на «Краснодонвугілля», а це підприємство курувалось Юрієм Єнакієвським. В 2011 році на Львівщину його привіз син Пшонки і призначили на посаду директора ДП «Львіввугілля». Навіть, коли Клюка керував шахтою «Степова», він і там потрапляв в різні корупційні скандали, що висвітлювались в ЗМІ Львівщини. А саме гірники цієї шахти займались не профільною роботою, а робили ремонти та виготовляли плитку.

Тобто – це ще той «діяч». Виглядає «зелені» вирішили, що одного їхнього Камельчука замало, треба ще й «регіонала» поставити керувати.

У мене питання: Чи потерпить Львівщина таку наругу? Чи громадськість допустить повернення «регіоналів» на Львівщину?

Ось що відомо про фігуранта із попереднього життя:

Директори шахт на Львівщині використовували гірників для будівництва свого житла

Керівник держпідприємства на Волині став учасником смертельної ДТП

ЗМІ вже звернулись із відповідним запитом до Міністерства енергетики України щодо ймовірного призначення директором ДП «Львіввугілля» Миколи Клюки. Місцеві оглядачі розцінюють таке призначення одіозного управлінця часів Януковича, як підставу Президента України Володимира Зеленського та, навіть, своєрідну провокацію з метою дестабілізувати суспільно-політичну ситуацію в шахтарському регіоні. Глава держави неодноразово заявляв, що на державних посадах в країні повинні працювати люди з бездоганною репутацією.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: