Home » Новини Львова » Мешканці Яворова вночі перекрили міжнародну трасу

Мешканці Яворова вночі перекрили міжнародну трасу

Вночі проти четверга, 27 червня, мешканці райцентру Яворів на Львівщині перекрили міжнародну трасу Львів-Краковець. Люди вимагають включити електроенергію у військовому містечку.

Про це повідомили кореспонденти Yavir.net

Як йдеться у повідомленні, у середу, 26 червня, ще з обіду найбільший мікрорайон міста Яворів, у якому мешкають понад три тисячі людей, був відімкнений від електропостачання.

Ближче до вечора, близько 20:00, мешканці 53-війського містечка, а це понад 300 людей разом з дітьми, вийшли на міжнародну трасу Львів – Краковець для проведення акції протесту та перекриття дороги.

Люди вимагають ввімкнути електрику, за яку вони вчасно сплачують. Водночас організація, яка є посередником між «Львівобленерго» та власниками квартир, заборгувала чималу суму перед «Львівобленерго». Внаслідок чого було припинено електропостачання.

У 53-му містечку проживає багато військових, учасників російсько-української війни, військові пенсіонери та родичі учасників АТО.

Варто зазначити, що минулого року житловий фон військового містечка був переданий на баланс Яворівської міської ради. Проте, міська влада не спромоглась вирішити питання  електропостачання населенню.

Цей допис уже прочитано 95 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: