Home » Новини Львова » Мешканці Старосамбірщини знімають блокаду: влада взялась виконувати всі їхні вимоги

Мешканці Старосамбірщини знімають блокаду: влада взялась виконувати всі їхні вимоги

Мешканці Старосамбірщини, які два дні поспіль перекривали дорогу Львів-Ужгород в селі Лопушанка-Хомина, знімають блокаду. Влада таки почула протестувальників та взялась виконувати всі їхні вимоги.

«Акція завершилась перемогою! Виконані наші умови. Маємо гарантійні листи, що з понеділка починають копати фоси. Не знаємо суми, але є виділені кошти на початок капітального ремонту. Це другий пункт, який ми вимагали виконати, і на це є гарантійні підтвердження, – сказав у телефонній розмові LMN, Отець Роман Гром. – Третій пункт і це навіть такий, про який  ми конкретно не говорили, але який, є дуже важливий: ми вже навіть маємо проектантів і в швидкий термін розпочинається розроблятися проектно-кошторисна документація по нашій дорозі», – каже отець Роман Гром.

Протестувальники, які два дні стояли на дорозі та намагалися достукатись у  такий спосіб до влади, залишились повністю задоволеними домовленостями. Піднесені, але кажуть, що готові у будь-який час знову зібратися, відстоювати свої права.

«Зараз ми розходимося. А вже завтра буде поїздка до Львова, де має підписуватися договір між Львівською ОДА і проектантами і зразу після підписання договору почнуть розробляти проектно-кошторисну документацію. В понеділок ми чекаємо техніку, яка повинна починати копати. Якщо проектно-кошторисна документація розробиться цього року, то це гарантує, що вже наступного вони знайдуть гроші на ремонт дороги. Але ми вже не так сильно за це переживаємо, бо знаємо, що робити, щоб ці гроші зайшли», – додає отець.

 

На протест люди вийшли 30 вересня.  Спочатку півсотні, а потім і більше місцевих безперервно ходили по пішохідному переходу біля автобусної зупинки, навпроти школи у селі Лопушанка- Хомина. Вимагали таким чином відремонтувати їм дорогу Мшанець-Стрілки. Там понад 30 років не заїжджала жодна техніка. Шлях став настільки розбитим, що 15 кілометрів дороги жителі долали майже 1,5 часу. Пише LMN

Мешканці Старосамбірщини знімають блокаду: влада взялась виконувати всі їхні вимоги

Цей допис уже прочитано 88 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: