Home » Новини Львова » Мерія розгляне петицію про дострокове відключення гарячої води у місті

Мерія розгляне петицію про дострокове відключення гарячої води у місті

Львівська мерія розроблятиме дорожню карту щодо вирішення проблем, порушених електронною петицією щодо припинення довгострокового відключення гарячої води через гідравлічні випробування.

Нагадємо, 23 квітня в Єдиній системі місцевих петицій була зареєстрована петиція з вимогою припинити довгострокове відключення гарячої води через гідравлічні випробування.

Щороку у квітні-травні у Львові проводяться гідравлічні випробування, і вони тривають майже місяць, а то і більше. При цьому тижнями нічого не робиться взагалі, а потім все випробовується за якийсь тиждень. Просимо припинити це знущання з громадян міста, – в поєднанні з транспортною проблемою, коли десятки людей їдуть в транспорті, не маючи можливості зайнятися особистою гігієною, як належить, і прогнозом гарячої погоди, це перетворює Львів на містечко третього світу Азії або Африки. Не кажучи вже про те, який імідж місту це створює для туристів. Просимо проводити ці випробування не в гарячу пору, і скоротити терміни до тижня“, – зазначила автор петиції Тетяна Михайлишина.

Петиція зібрала 522 підписи і була подана на розгляд міського голови. 16 липня 2018 року була опублікована відповідь на цю петицію.

“21 червня 2018 року Львівською міською радою було прийнято ухвалу № 3614 “Про підтримку електронної петиції “Припинити довгострокове відключення гарячої води через гідравлічні випробування”, згідно якої виконавчий орган визначений Львівським міським головою, розробить дорожню карту щодо вирішення проблем, порушених даною електронною петицією”, – сказано у відповіді.

Джерело: StatusQuo

Цей допис уже прочитано 483 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: