Home » Новини Львова » Мерія нагадує, що у Львові заборонене використання піротехніки

Мерія нагадує, що у Львові заборонене використання піротехніки

Львівська міська рада нагадує, що у Львові заборонене використання піротехніки. Піротехнічні засоби можуть заподіяти шкоду здоров’ю людей, які їх використовують, а також всім довколишнім. Відтак, місто спільно з поліцією буде працювати щодо притягнення до відповідальності осіб, які порушують ухвалу сесії міської ради про заборону використання піротехнічних засобів.
«У нас діє ухвала Львівської міської ради і ми звертаємось до юридичних та фізичних осіб, які здійснюють торгівлю піротехнічними засобами, що це заборонено. Використання у будь-якому вигляді феєрверків, петард тощо заборонено ухвалою міської ради. Просимо мешканців не купувати та не використовувати такі речі. Ухвала була прийнята, у зв’язку з подіями на Сході через війну, тому використання феєрверків у часі, коли війна триває, є неповагою до людей, які зараз перебувають на фронті. Тому закликаємо не використовувати піротехніку. Міська рада буде спільно з поліцією працювати щодо притягнення до відповідальності порушників цієї ухвали», — зазначив заступник міського голови з питань безпеки Сергій Бабак.

Нагадаємо, у Львові діє ухвала міської ради № 23 від 2015 року «Про заборону використання та реалізації феєрверків, салютів і піротехнічних виробів на території міста».

Мерія застерігає: використання петард, салютних установок чи іншої піротехніки може заподіяти серйозну шкоду здоров’ю і навіть призвести до каліцтва.

Цей допис уже прочитано 164 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: