Мер Садовий розповів про дві найважливіші події, які відбулися у Львові

Останніми тижнями у Львові відбулися дві значущі події, які варто відзначити. Першою з них стала ювілейна 10-та конференція IT Arena, на яку з’їхалися фахівці із різних куточків світу, а також багато впливових особистостей. Мало хто знає, що львівські ІТ-спеціалісти останнім часом зібрали десятки мільйонів гривень на підтримку нашого війська. Вони також розробили унікальні технології, які забезпечують нам можливість ефективно боротися з ворогом. Ми висловлюємо їм щиру подяку за цей важливий внесок у безпеку країни. Про це повідомляє ЛМР.

Також у ці дні Львів приймає 30-ий Lviv BookForum. Кожне видавництво, представлене на цьому заході, пропонує спеціальні умови для того, щоб підтримати наше військо. Придбавши книжку, ви також робите свій внесок у важливу справу.

Нехай ці дві події нагадають нам про важливість пам’ятати про наших військових та ветеранів. Цього року Львівська міська рада запустила програму, яка надає можливість отримати ваучери на суму до 300 тисяч гривень для початку власного бізнесу. Ці ваучери доступні як для військових, так і для членів їх сімей. Для отримання деталей та підготовки необхідних документів, ви можете звернутися до ЦНАП або управління соціального захисту, де вам нададуть необхідну консультацію.

Крім цього, важливо звернути увагу на потреби ветеранів, які користуються інвалідними візками. Не всі житлові будинки мають ліфти, тому у Львові запущена програма із встановлення підйомників за кошти громади, що забезпечує максимальну зручність і доступність для всіх.

“Доступність для всіх мешканців міста – це ще одна важлива мета. Ми плануємо перебудовувати Львів із фокусом на безбар’єрності. У місті проводяться навчання та ініціюються заходи, спрямовані на створення максимально доступного середовища. Ми вдячні всім власникам кафе, ресторанів і готелів, які приєдналися до цієї важливої ініціативи та роблять свій внесок у створення більш доступного міста”, – поділився мер Львова.

Підписуйтеся на наш: Telegram – “LEMBERG NEWS”  Twitter – LEMBERG NEWS
Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: