Home » Новини Львова » Андрій Садовий оголосив війну найбагатшому депутату Львова

Андрій Садовий оголосив війну найбагатшому депутату Львова

Мер Львова виступив з публічною заявою, в якій закликав перевірити правоохоронців причетність найбагатшого депутата Львівської міської ради Григорія Козловського до нападу на місцевих чиновників.

 Прошу правоохоронні органи перевірити причетність до організації та замовлення нападів депутата міської ради від Блоку Петра Порошенка Григорія Козловського, який називає себе співвласником тютюнової фабрики і великої будівельної компанії Avalon. Він неодноразово погрожував співробітникам міської ради. Особливо часто погрожував жінкам, які в ній працюють, – йдеться в заяві Андрія Садового, опублікованому в соцмеержі «Facebook».

Григорій Козловський впродовж тривалого часу зберігає неофіційний титул найбагатшого депутата Львівської міської ради. За 2018 рік він отримав 48,34 мільйона гривень доходу. Більшу його частину – від продажу нерухомості – 37 180 642 грн. Далі йде виплата від ФОП Дмитро Серьогін – 5,95 млн. грн. (якого типу був цей дохід – у декларації не вказано). Ще 4,975 млн. грн. склав дохід від зайняття підприємницькою діяльністю. Заробітні плати у пана Козловського доволі символічні: 18 тис. грн. – зарплата у ТзОВ «Гранд Готель», 12 тис. грн. – зарплата у ТзОВ «Королівська пивоварня» та 101 000 грн. – зарплата отримана за сумісництвом у ВТФ. Ще 100 тис грн. відомий львівський бізнесмен отримав від продажу автомобілів. Козловський має у власності три житлових будинки площею від 249 до 299 квадратних метри. 293 кв. м та шість квартир площею від 28,1 до 131 кв. м. Дружина депутата володіє трьома квартирами, одну із них вона придбала у 2018 році.
Інформує Репортер

Цей допис уже прочитано 337 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: