Мер Черкас відповів Зеленському: “Усі справи проти мене – за політичну діяльність”

Під час пресконференції президент пригадав Анатолію Бондаренку його 19 кримінальних проваджень.Анатолій Бондаренко відповів президентові Володимиру Зеленському з приводу озвученої під час пресконференції інформації про 19 кримінальних проваджень, які порушені проти міського голови. 

Бондаренко опублікував відеозвернення на своїй сторінці у Facebook. 

За його словами, всі кримінальні провадження були відкриті через його політичну діяльність. “Ви кажете, що я мер-бандит? Всі ті кримінальні справи, які порушували проти мене, їх порушували за мої політичну діяльність, зокрема, за те, що ви стали президентом”, – йдеться в його зверненні.

У відеозверненні міський голова Черкас зачепив і питання епідемії коронавірусу. “Пане президенте, я під час епідемії перебував тут, з черкащанами. Я хотів би вас запитати, де ви були в 2013 і 2014 роках, коли я був на Майдані, боровся за незалежність українського народу, коли ви танцювали на корпоративах?”, – заявив Бондаренко.

Бондаренко додав: “Скільки б ви мені “привітів” не передавали, я хотів би сказати, що вам на місцевих виборах у Черкасах нічого ловити, хоч ви говорите, що це важлива справа. Ми на вас тут чекаємо, пане президенте”, – сказав черкаський міський голова. 

ПІДПИСУЙТЕСЬ НА НАШ ТЕЛЕГРАМ КАНАЛ – (ПІДПИСАТИСЬ)

Цей допис уже прочитано 90 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: