Медична реформа: як будуть обслуговувати українців у селах

Закон України № 2206 “Про підвищення доступності та якості медичного обслуговування у сільській місцевості” набув чинності від 31 грудня 2017 року.

Він регулюватиме розвиток охорони здоров’я у сільських жителів та гарантуватиме рівний доступ громадян до якісного та ефективного медичного обслуговування.

Про це пише “Народна Правда” із посиланням на “Аптека”.

Відповідно до пунктів нового закону відбуватиметься сприяння розвитку медичних закладів різних форм власності у сільських населених пунктах з метою підвищення якості обслуговування. Передбачається впровадження сучасних технологій, реалізація програм діагностики, лікування, реабілітації та профілактики захворювань у сільській місцевості, надання медичних послуг та лікарських препаратів за рахунок державної скарбниці. Також відзначається, що буде розвиватися телекомунікаційна інфраструктура з ціллю запуску електронної системи охорони здоров’я та відбуватиметься залучення кваліфікованого медичного персоналу для обслуговування жителів сільської місцевості.

За рахунок державного бюджету Кабінет Міністрів України забезпечить сільську місцевість медичним обладнанням для первинного обстеження, обладнанням та інструментарієм для надання невідкладної допомоги, малих хірургічних втручань, отоларингологічного, офтальмологічного, гінекологічного огляду, обладнанням та інвентарем для лабораторної діагностики та забору біоматеріалів, cучасним ультразвуковим, рентгенологічним, стоматологічним, ендоскопічним, ерготерапевтичним, фізіотерапевтичним обладнанням.

Цей допис уже прочитано 910 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d bloggers like this: