Home » Кримінал » Майже сотню норкових шкірок виявили працівники Львівської митниці

Майже сотню норкових шкірок виявили працівники Львівської митниці

25 вересня жінка-водій автомобіля VW SHARAN, прямуючи через пункт пропуску «Шегині» з Польщі в Україну, обрала смугу спрощеного митного контролю – «зелений коридор.Однак митники вивели автомобіль з загального потоку для проведення поглибленого огляду. Відтак було виявлено 99 вичинених шкірок норки світло-коричневого та сірого кольорів невстановленого походження. Частина шкірок була прихована під передніми сидіннями водія та пасажира інша, запакована у два поліетиленові пакети, знаходилась у відсіку двигуна в ніші біля акумуляторної батареї.
Таким чином громадянка України вчинила дії, спрямовані на переміщення товарів через митний кордон України з приховуванням від митного контролю, тобто з використанням засобів або способів, що утруднюють виявлення таких товарів.
Зазначені дії мають ознаки порушення митних правил, передбаченого ч.1 ст. 483 Митного кодексу України, – про це повідомила Львівська митниця ДФС.

Майже сотню норкових шкірок виявили працівники Львівської митниці Майже сотню норкових шкірок виявили працівники Львівської митниці

Майже сотню норкових шкірок виявили працівники Львівської митниці Майже сотню норкових шкірок виявили працівники Львівської митниці

Цей допис уже прочитано 63 разів!

Поділитись цим у соцмережах!
%d блогерам подобається це: